Warszawa

Shambhala Warszawa powstała w listopadzie 1994 roku po programie weekendowym prowadzonym przez prof. Petera Conradi i Jima O’Neila. Jest społecznością ludzi wspólnie praktykujących i wspierających się na ścieżce Shambhali, na drodze odkrywania podstawowej dobroci w sobie i innych, rozwijania uważności i współczucia.

W ośrodku organizowane są: weekendowe programy Treningu Shambhali, programy buddyjskie, nauki o sztukach kontemplacyjnych oraz wykłady otwarte prowadzone przez nauczycieli Shambhali, uczniów Chögyama Trungpy Rinpoche i Sakyonga Miphama Rinpoche. Każdy może wziąć udział w cotygodniowych sesjach medytacyjnych organizowanych w Ośrodku. Więcej szczegółów w kalendarzu.

Bieżące informacje o wydarzeniach w ośrodku znajdziesz również na naszej stronie facebookowej: www.facebook.com/shambhala.warszawa

Sesje medytacyjne:

środa 18.30-20.00
niedziela 17.00-18.00 (sesje zawieszone w okresie wiosenno-letnim – do odwołania)

Sesje medytacjne są otwarte dla wszystkich. Wcześniej oferowana jest bezpłatnie INSTRUKCJA MEDYTACJI. Przed pierwszą wizytą bardzo prosimy o umówienie się z wybranym instruktorem medytacji (najlepiej skontaktować się kilka dni wcześniej przed planowanym przyjściem do Ośrodka):

Instruktorzy medytacji:

W sprawie instrukcji do medytacji prosimy o kontakt z:

Barbara Tyboń [email protected],

Janusz Sidor [email protected].

Adres ośrodka:

ul. Śniadeckich 20/21
(IV piętro, winda)
Warszawa 01-419

wwa[1]

Wesprzyj nas:

Nasz ośrodek utrzymuje się z dobrowolnych datków. Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, wesprzyj nas finansowo.
Dziękujemy!
Ośrodek Misyjny Shambhala Warszawa
nr konta: 02 1440 1299 0000 0000 0687 9179.