Pielęgnowanie połączenia z innymi - sztuka konwersacji

Szczecin/Greg-Heffron.jpg
Data:
środa 15 czerwca 2022 (19:00 -21:00)
Miejsce:
Shambhala Szczecin
Nauczyciel : Greg Heffron
Koordynator : Piotr Witkowski
Price 1 : PLN40.00

Zwycięstwo nad wojną
Pielęgnowanie połączenia ze światem - sztuka konwersacji 
Przodującym tematem w mediach jest w tej chwili wojna na Ukrainie.
Jak wydarzenia w świecie wpływają na nasz sposób komunikowania się i relacje z innymi? Jak w tych niezwykle złożonych czasach przywracać poczucie prostoty i połączenia. Jak budować zaufanie do siebie i innych.
Zapraszamy na 3 spotkanie z cyklu Zwycięstwo nad wojną, na którymbędziemy szlifować podstawowe umiejętności uważnej komunikacji. Tak, by wychodzić ponad wszechobecny konflikt.

Nauczyciel: Greg Heffron - Amerykanin, mieszka w San Francisco, dyrektor wykonawczy The Green Zone Institute, nauczyciel Uważnej Komunikacji. Prowadzi warsztaty i wykłady w obu Amerykach i Europie.

A oto, co o programie mówi Greg Heffron:
„Często nam się wydaje, że nasze codzienne interakcje, rozmowy z innymi są mało istotne. A to, co kształtuje nasz świat, ma miejsce daleko stąd. Gdy tak myślimy, odbieramy sobie moc i czujemy zniechęcenie, przekonani, że to, co mówimy i robimy nie ma większego znaczenia. Ale to nieprawda. Bo to, jak odnosimy się – do siebie, do innych – kształtuje przyszłość naszego wspólnego świata. Wnosząc uważność do naszej komunikacji możemy przywrócić sobie moc, zyskać pewność siebie i rozbudzać autentyczne współczucie. A to pozwoli na pozytywne zmiany, nawet w najtrudniejszych okolicznościach”.

15 czerwca (spotkanie 3) g.19:00 - Pielęgnowanie połączenia ze światem - sztuka konwersacji.
Nauczyciel będzie się z nami łączył on-line. Uczestnicy mogą się również połączyć on-line albo przyjść do ośrodka Shambhali. Program będzie prowadzony w języku angielskim i tłumaczony na polski.
Sugerowana darowizna za spotkanie 40zł 
Darowizny można wpłacać na konto:
44 1440 1143 0000 0000 0467 8338
z dopiskiem Uważna komunikacja.
Koordynator wydarzenia: Piotr Witkowski, tel: 792-041-533, [email protected]