Suzan Chapman - Zielona Strefa Uważnej Komunikacji @ Spotkanie Online Zoom

Cancelled

Szczecin/to_5sposobow.jpg
Data:
poniedziałek 6 lipiec 2020 (19:00 -20:30)
Miejsce:
Shambhala Szczecin
Nauczyciel : Acharya Susan Chapman
Koordynator : Piotr Witkowski
Osoba do kontaktu : Piotr Witkowski
Oplata : PLN30
Susan Chapman opowie o tworzeniu tak zwanej Zielonej Strefy – sprzyjających warunków do komunikowania się – w której rozmówcy mogą spotkać się ze sobą ponad dzielącymi barierami. Susan połączy to z buddyjską praktyką przyjmowania schronienia w Sandze, jak

Serdecznie zapraszamy na Wykład Susan Chapman "Zielona Strefa Uważnej Komunikacji"

Susan Chapman opowie o tworzeniu tak zwanej Zielonej Strefy – sprzyjających warunków do komunikowania się – w której rozmówcy mogą spotkać się ze sobą ponad dzielącymi barierami. Susan połączy to z buddyjską praktyką przyjmowania schronienia w Sandze, jak również nawiąże do nauk Shambhalijnych o podstawowej dobroci oraz idei oświeconego społeczeństwa.

O osobie prowadzącej spotkanie:

Susan Gillis Chapman jest emerytowaną terapeutką małżeństw i rodzinną.

Od trzydziestu pięciu lat uczy medytacji uważności. Autorka książki „The Five Keys to Mindful Communication” (przetłumaczonej na język polski: „Pięć kluczy do uważnego porozumiewania się” wyd. AMBER, Warszawa 2016). Jej strona internetowa: http://www.susangillischapman.com

Główny nauczyciel w Green Zone Institute zajmującym się krzewieniem uważnej komunikacji (więcej: http://www.greenzonetalk.com/ ). Naucza w Stanach Zjednoczonych w Kanadzie oraz w Europie.

 

Susan Chapman łączy zachodnią psychologię związków z praktyką duchową.

W roku 1974 została studentką mistrza medytacji Chӧgyama Trungpy Rinpocze. Tytuł Acharyi (najwyższy tytuł nauczycielski w Shambhali) otrzymała z rąk Sakyonga Miphama Rinpocze, syna i duchowego spadkobiercy/następcy Chӧgyama Trungpy Rinpocze. Wraz ze swoim mężem Jerrym ukończyła trzyletnie odosobnienie medytacyjne w klasztorze buddyjskim Gampo Abbey w Kanadzie (prowadzonym przez Pemę Chӧdrӧn).

 

Po otrzymaniu tytułu magistra psychologii zachodniej oraz buddyjskiej przez 10 lat pracowała z ofiarami i sprawcami przemocy w rodzinie. W tym okresie była dyrektorem programowym w schronisku dla kobiet doświadczających przemocy, a także dyrektorem ds szkoleń w organizacji zajmującej się tworzeniem programów resocjalizacyjnych dla mężczyzn znęcających się nad kobietami i dziećmi (zarówno w więzieniach jak i dla grup wspólnotowych).

 
Prowadzenie:
Susan Chapman
 
Czas:
poniedziałek : 06 lipiec 2020 ,godz. 19:00-20:30
 
Miejsce:
Wykład odbędzie się Online Zoom
 
Darowizna za Wykład: 30 zł
 
Prosimy o wpłacanie darwizny na konto:
 
Shambhala Szczecin
Bank PKO BP o/Szczecin
42 1440 1143 0000 0000 0494 1535
 
W dniu wykładu, do osób zarejestrowanych , które opłaciły uczestnictwo w wykładzie, zostanie wysłany link do spotkania.
Spotkanie odbędzie się na platfomie ZOOM.
 
 
 
Koordynator spotkania: Piotr Witkowski
mail: [email protected]  , tel. 792 041 533

Wszelkie pytania organizacyjne, finansowe prosimy kierować do koordynatora kursu.

Zapraszamy!