Maitrii - Barwy Współczucia

Cancelled

Szczecin/Tibetan-mandala-5-Buddhas.jpg
Data:
piątek 3 maj 2019 (21:00 -00:00)
niedziela 5 maj 2019 (00:00 -06:00)
Miejsce:
Shambhala Szczecin
Nauczyciel : Acharya Samten Kobelt
Koordynator : Dominik Zięba
Osoba do kontaktu : Dominik Zięba
Oplata : PLN350
Jak za pomocą prostej praktyki w kolorowych pokojach odkryć potęgę współczucia w życiu codziennym. / How a simple practice in colored rooms helps us to discover the power of compassion in daily life.

 

Rozumienie współczucia we współczesnym świecie często bywa ograniczone i niespójne. Próbuje nam się wmówić że jest ono nieudolną reakcją wobec większego problemu lub miękką poszewką którą zakładamy aby być postrzegani jako poprawni politycznie albo by zyskiwać akceptację.

Podczas tego trzy dniowego programu będziemy mieli wyjątkową okazję praktykować medytacje uważności-świadomości zarówno na poduszce jak i w specjalnie zaprojektowanych kolorowych okularach. Korzystając  z starożytnych buddyjskich nauk o pięciu rodzinach mądrości będziemy wykraczając ponad dogmat, winę i poczucie wyższości, badać na świeżo i z zaangażowaniem, czym jest współczucie.

Łącząc się z naturalnym bogactwem świata zmysłów będziemy uczyć się, jak nawiązywać kontakt z niezliczonymi kolorami współczucia, by na koniec móc wyrazić prawdziwego ducha bodhisattwy dla dobra świata.

 Wymogi

Aby w pełni skorzystać z programu należy mieć być ugruntowanym w praktyce medytacji. Prosimy zamieścić opis własnej praktyki w formularzy rejestracyjnym. Dziękujemy.

 

 Warsztat odbędzie się w Szczecińskim Ośrodku Shambhali przy ul. Śląska 8/4 w Szczecinie.