Warszawa

Shambhala Warszawa powstała w listopadzie 1994 roku po programie weekendowym prowadzonym przez prof. Petera Conradi i Jima O’Neila. Jest społecznością ludzi wspólnie praktykujących i wspierających się na ścieżce Shambhali, na drodze odkrywania podstawowej dobroci w sobie i innych, rozwijania uważności i współczucia.

W ośrodku organizowane są: weekendowe programy Treningu Shambhali, programy buddyjskie, nauki o sztukach kontemplacyjnych oraz wykłady otwarte prowadzone przez nauczycieli Shambhali, uczniów Chögyama Trungpy Rinpoche i Sakyonga Miphama Rinpoche. Każdy może wziąć udział w cotygodniowych sesjach medytacyjnych organizowanych w Ośrodku. Więcej szczegółów w kalendarzu.

Sesje medytacyjne:

środa 18.30-20.00
niedziela 17.00-18.30

Sesje medytacjne są otwarte dla wszystkich. Wcześniej oferowana jest bezpłatnie INSTRUKCJA MEDYTACJI. Przed pierwszą wizytą bardzo prosimy o kontakt z wybranym instruktorem medytacji:
Magdalena Pasternak: [email protected]
Agnieszka Skamel: [email protected]
Filip Kołodziejczyk: tel. 503 014 344

Adres ośrodka:

ul. Śniadeckich 20/21
(IV piętro, winda)
Warszawa 01-419

wwa[1]

Wesprzyj nas:

Nasz ośrodek utrzymuje się z dobrowolnych datków. Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens, wesprzyj nas finansowo.
Dziękujemy! 
Ośrodek Misyjny Shambhala Warszawa
nr konta: 02 1440 1299 0000 0000 0687 9179. 

Zamieszczenie w tytule przelewu wyrażenia „darowizna na cele kultu religijnego” umożliwia odliczanie darowizn w rocznym rozliczeniu PIT.

Aktualności:

Bieżące informacje o wydarzeniach w ośrodku znajdziesz również na naszej stronie facebookowej: www.facebook.com/shambhala.warszawa oraz w newsletterze, do którego można zapisać się poniżej.