Wykład otwarty online - Podstawowa Dobroć Społeczeństwa - Jak mogę pomóc?

Krakow/310c41be-3cbf-4d69-b04a-bc99f0f95e88.jpg
Data:
piątek 6 listopad 2020 (19:00 -21:00)
Miejsce:
Shambhala Krakow
Nauczyciel : Acharya Fleet Maull
Koordynator : Mirosław Flokiewicz
Osoba do kontaktu : Mirosław Flokiewicz
(normalny) : PLN30
(early bird ) : PLN30

Zapraszamy na wykład otwarty online wprowadzający do programu p.t. Podstawowa Dobroć Społeczeństwa - Jak mogę pomóc?

Podstawowa Dobroć Społeczeństwa zadaje pytanie "Jak mogę pomóc?" i bada nasze relacje z innymi, nasze aspiracje do pomocy naszemu światu oraz konkretne aspekty transformacji społecznej. Patrzymy na szambalijne rozumienie społeczeństwa i na to, jakie może być oświecone społeczeństwo. Czy społeczeństwo jest czymś, co ostatecznie jest zdezorientowane, czy też istnieje dobro w społeczeństwie ludzkim? Kurs skupia się na przekształceniu czterech aspektów społeczeństwa: relacji z rodziną (gospodarstwo domowe), życia zawodowego, rozrywki i gospodarki. Nauczymy się również tradycyjnej praktyki mahajany "wysyłania i brania" (tonglen).

Acharia Fleet Maull będzie się z nami obecny online podczas programu.

Nauczyciel: Acharya dr. Fleet Maull 

Wieloletni bliski uczeń Czogjama Trungpy Rinpocze i Sakjonga Miphama Rinpocze, związany z Shambhalą od lat 70-tych, studiował psychologię kontemplatywną, psychoterapię transpersonalną, założyciel i dyrektor organizacji wspierających resocjalizację więźniów. Sensei w tradycji Zen Peacemaker, organizator i uczestnik odosobnień "Bearing Witness" w byłym niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Konsultant i trener biznesowy, wykładowca na Uniwersytecie Naropy. 

 Piątek (6 listopada) - wieczorny wykład 19:00-21.00                                                                                                                  

                       Sugerowana darowizna: 30 zł                                Dotyczty to oczywiście tylko osób nie biorących udziału w całym programie.

 Zniżki: członkowie Shambhali 10%, w szczególnych wypadkach możliwość uzgodnienia innej wysokości opłaty lub rozłożenia jej na raty.

Potwierdzeniem rejestracji i rezerwacji miejsca na wykładzie jest  w wysokości 30zł z dopiskiem "Podstawowa Dobroć 2-wykład" na konto:
Shambhala Kraków
Alior Bank S.A. O/Kraków
98 2490 0005 0000 4500 8581 0440