Ogólnopolskie spotkanie Shambhali

Warsaw/cropped-Header_Shambhala_POL_2.jpg
Data:
sobota 25 maj 2019 (09:00 -18:00)
niedziela 26 maj 2019 (09:00 -17:00)
Miejsce:
Shambhala Warszawa
Koordynator : Grzegorz Popłoński
Osoba do kontaktu : Grzegorz Popłoński
Oplata : PLN50
Spotkanie polskiej sanghi Shambhali

Serdecznie zapraszamy na spotkanie całej polskiej sanghi Shambhali (również osób, które nie są formalnie członkami Shambhali, ale czują się jej częścią). Naszą intencją jest stworzenie przestrzeni do wspólnego bycia, praktyki medytacji, zajęć ruchowych i rozmów w kręgu w duchu kontemplacyjnym w otwartej i bezpiecznej atmosferze, bez osądzania, krytykowania czy przekonywania do swoich racji. Celem jest bardziej spędzenie ze sobą czasu, wzajemne słuchanie się i tworzenie zaufania niż negocjacje czy podejmowanie jakichkolwiek decyzji ogólnopolskich. Chcemy, by formuła spotkania była możliwie otwarta, by odpowiedziało ono na nasze bieżące potrzeby, by każdy mógł wnieść to, czym chce się podzielić z innymi. 

Jeśli macie propozycje/ chcecie wyrazić swoje potrzeby czy oczekiwania związane z tym spotkaniem - daj cie znać (piszcie do koordynatora).

Zależy nam, by każdy, kto poczuje taką inspiracje mógł wziąć udział w spotkaniu. Jeśli dla kogoś opłata na pokrycie kosztów organizacyjnych lub koszt przejazdu jest barierą, to dawajcie proszę znać. Chcemy zaproponować, by te osoby, które mają taką możliwość wsparły innych w tym zakresie.

Mamy ogromną prośbę o możliwie szybkie rejestrowanie się tak, byśmy wiedzieli, jakie jest zainteresowanie tym spotkaniem i mogli je dobrze zaplanować.

Grupa organizująca spotkanie:

Grzesiek Popłoński (koordynator)

Agnieszka Skamel

Magda Grudniewska

Martyna Graczyk

Bartek Kociemba

Kuba Kwaśnicki