Ogólnopolskie spotkanie Shambhali

Warsaw/cropped-Header_Shambhala_POL_2.jpg
Ośrodek: Warsaw
Data:
sobota 25 maj 2019 (09:00 -18:00)
niedziela 26 maj 2019 (09:00 -17:00)
Koordynator : Grzegorz Popłoński
Osoba do kontaktu : Grzegorz Popłoński
Oplata: PLN50
Spotkanie polskiej sanghi Shambhali

Serdecznie zapraszamy na spotkanie polskiej sanghi Shambhali. Naszą intencją jest stworzenie przestrzeni do wspólnej praktyki, bycia i rozmów dla całej polskiej sanghi (również dla osób, które nie są formalnie członkami Shambhali, ale czują się jej częścią). Chcemy, by formuła spotkania była możliwie otwarta i by odpowiedziało ono na nasze bieżące potrzeby (również w kontekście dzielenia się tym, z czym jesteśmy w tym burzliwym czasie dla naszej sanghi).
Jeśli macie propozycje/ chcecie wyrazić swoje potrzeby czy oczekiwania związane z tym spotkaniem - daj cie znać (piszcie do koordynatora).

Zależy nam, by każdy, kto poczuje taką inspiracje mógł wziąć udział w spotkaniu. Jeśli dla kogoś opłata na pokrycie kosztów organizacyjnych lub koszt przejazdu jest barierą, to dawajcie proszę znać. Chcemy zaproponować, by te osoby, które mają taką możliwość wsparły innych w tym zakresie.

Mamy ogromną prośbę o możliwie szybkie rejestrowanie się tak, byśmy wiedzieli, jakie jest zainteresowanie tym spotkaniem i mogli je dobrze zaplanować.

Grupa organizująca spotkanie:
Grzesiek Popłoński (koordynator)
Agnieszka Skamel
Magda Grudniewska
Martyna Graczyk
Bartek Kociemba
Kuba Kwaśnicki