Współczucie i komunikacja - łagodni dla siebie, życzliwi dla innych (wykład i warsztaty)

Krakow/lina-trochez-377674-unsplash.jpg
Ośrodek: Krakow Krakow
Data:
czwartek 4 październik 2018 (20:00 -21:30)
Nauczyciel : Greg Heffron
Koordynatorka : Agnieszka Judycka
Osoba do kontaktu : Agnieszka Judycka
(normalny) : PLN30
(czlonkowie Shambhali): PLN25

Serdecznie zapraszamy na otwarty wykład połączony z warsztatami poświęcony tematyce współczucia i komunikacji - wobec siebie i innych.

W dzisiejszych czasach wiele osób chciałoby „ocalić świat”. Jaki jest natomiast buddyjski pogląd wobec pomagania innym? Zgłębiając pojęcie łagodności do samego siebie płynące z nauk buddyzmu hinajany oraz nauk mahajany traktujących o współczuciu dla innych, przyjrzymy się temu jak każda z tych nauk odnosi się do naszego własnego doświadczenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału prosimy o rejestrację. Ilość miejsc jest ograniczona.

Sugerowana darowizna: 30zł

Miejsce: Krakowski Ośrodek Shambhali

Pl. Na Groblach 6/12

Nauczyciel: Greg Heffron

Jest pierwszym certyfikowanym nauczycielem Uważnej Komunikacji autoryzowanym przez autorkę i buddyjską nauczycielkę Susan Gillis Chapman. Naucza warsztatów Uważnej Komunikacji od 2009 roku a od 2005 jest nauczycielem medytacji uważności w tradycji buddyzmu Shambhali. W 2005 roku studiował pod okiem starszego nauczyciela Świadomości Przestrzeni (Mudra) Craiga Warrena Smitha i został autoryzowany, by nauczać tej unikalnej techniki medytacji łączącej umysł i ciało (http://mudrainstitute.org). Zajmuje się coachingiem indywidualnym, prowadzi warsztaty i doradztwo dla biznesu i organizacji takich jak Shambhala Mountain Center, Dechen Chöling Buddhist Retreat Center i innych.

Do zobaczenia!

Shambhala Kraków