Styczniowy Nyinthun

Warsaw/Nyinthun_styczen.jpg
Ośrodek: Warsaw
Data:
niedziela 14 styczeń 2018 (10:00 -17:00)
Koordynatorka : Magdalena Siewierska
Osoba do kontaktu : Magdalena Siewierska
Całodzienna medytacja

Serdecznie zapraszamy na styczniowy NYINTHUN (czyt. nintun), czyli całodniową sesję medytacyjną. To wyjątkowa okazja by choć raz w miesiącu intensywniej zadbać o wyciszenie umysłu zwykle mocno zaabsorbowanego codziennymi sprawami. Dajmy sobie odrobinę luksusu spokoju i wewnętrznej radości siedząc na poduszce medytacyjnej. Nyinthun to alternatywa dla weekendowego leniuchowania bądź bardzo przyjemnych zakupów w pięknych centrach handlowych stolicy:) Zachęcamy do udziału w całości, ale możliwe jest dołączenie w każdym momencie, choćby na część sesji.

Jeżeli jeszcze nie medytowaliście w tradycji Shambhali albo chcecie przyjść z kimś, kto nigdy wcześniej nie praktykował w naszym Ośrodku, odpowiednio wcześniej napiszcie lub zadzwońcie do jednego z instruktorów aby umówić indywidualną instrukcję do medytacji. Dane kontaktowe dostępne są na stronie: http://shambhala.pl/spolecznosc/warszawa/

Program:
10:00-13:00 Sesja cz.1
13:00-14:30 Przerwa obiadowa
14:30-17:00 Sesja cz. 2

Udział bezpłatny, mile widziane dobrowolne datki do skarbonki przy wyjściu. Utrzymujemy Ośrodek jedynie z własnych składek.