Poziom 1 Treningu Shambhali

Krakow/TS1.jpg
Ośrodek: Krakow Krakow
Data: piątek 1 czerwiec 2018 (18:30 -20:30) sobota 2 czerwiec 2018 (09:00 -18:00) niedziela 3 czerwiec 2018 (09:00 -18:00)
Nauczyciel : Acharya Orhun Cercel
Osoba do kontaktu : Agnieszka Judycka
(normalny) : PLN320
(czlonkowie Shambhali): PLN290
(early birds): PLN280
Otwarty program weekendowy poświęcony praktyce medytacji i zgłębianiu wrodzonej nam "podstawowej dobroci". Trening ma charakter świecki i skierowany jest zarówno do już praktykujących, jak i poczatkujących na ścieżce.

PROGRAMME TAUGHT IN ENGLISH WITH POLISH TRANSLATION (for english please contact us at [email protected])

Poziom 1 Treningu Shambhali "Sztuka bycia człowiekiem" Program jest pierwszym i jedynym otwartym weekendem z cyklu pięciu podstawowych treningów na Ścieżce Shambhali. To warsztat medytacji siamatha (spoczywania w spokoju), opartej na praktyce uważności i świadomości, ma świecki charakter. Jest skierowany zarówno do osób już praktykujących, jak i do poczatkujących. W jego skład wchodzą: wykłady, ćwiczenia, rozmowy indywidualne z instruktorami medytacji, grupy dyskusyjne i oczywiście sama medytacja.

Medytacja siamatha to prosta, a jednocześnie głęboka i wymagająca technika, stopniowy proces, która pozwala nam na zatrzymanie się, przyjrzenie się swojemu umysłowi i zaprzyjaźnienie się z samym sobą. Wskutek tego zaczynamy doświadczać przebłysków otwartości, zaufania do siebie, łagodności – "podstawowej dobroci", bezwarunkowego dobra, leżącego u podstaw naszej egzystencji. 

Nauczyciel: Acharya Orhun Cercel, wysokiej rangi nauczyciel w tradycji Shambhali, praktykuje od 1990 roku, od kilkunastu lat aktywnie uczy w Europie, uczeń Sakjonga Miphama Rinpocze, obecnego dzierżawcy linii. Jest synem dyplomaty, mieszka w Londynie, ale wychowywał się wielu krajach, do krórych należą: Tajwan, Turcja, Włochy, Argentyna i Anglia. Otrzymał tytuł licencjata z ekonomii i tytuł magistra stosunków międzynarodowych na uniwersytecie w Cambridge. Przez kilka lat pracował w bankowości inwestycyjnej w Londynie. Następnie zajął sie medycyną chińską i pracował jako psychoterapeuta. Był doradcą wolontariuszy w organizacjach pozarządowych, współpracując z młodymi opiekunami oraz osobami cierpiącymi na chroniczne choroby, leki, depresje i uzależnienia.

RAMOWY PROGRAM:

(dokładne godziny zostaną potwierdzone w późniejszym terminie):

Piątek (1 czerwca) - wieczorny wykład około 18:30 (OTWARTY)
Sobota- Niedziela (2-3 czerwca) - zajęcia 9:00-18:00, z przerwą obiadową 12:30-14:00 i dodatkowa prerwą na kawę (TYLKO DLA UCZESTNIKÓW)

Warunkiem ukończenia treningu jest udział w całości programu (piątek-niedziela).

Koszt: 320zł

Early bird (przy rejestracji i wpłacie zaliczki lub całości kwoty do 10 maja): 280zł 

Powtarzający: 160zł

Sam wykład piątkowy: 30zł (dla decydujących się na udział kwota wchodzi w opłatę za program)

Zniżki: członkowie Shambhali 10%, w szczególnych wypadkach możliwość uzgodnienia innej wysokości opłaty lub rozłożenia jej na raty

Potwierdzeniem rejestracji i rezerwacji miejsca na programie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 60zł z dopiskiem "Poziom1" na konto:
Shambhala Kraków
Alior Bank S.A. O/Kraków
98 2490 0005 0000 4500 8581 0440

 Po ukończeniu weekendu istnieje możliwość kontynuacji treningu na Poziomie 2 "Narodziny wojownika" (tylko dla osób któe ukończyły pełen Poziom 1), już w dniach 5-7 października 2018 z nauczycielem Gregiem Heffronem. Poziom 3 planowany jest na styczeń-luty 2019. 

Kontakt: [email protected], 692938693

Zapraszamy i do zobaczenia!

Shambhala Kraków