Uważna Komunikacja w Świecie Pełnym Wyzwań - wykład otwarty

Szczecin/annie-spratt-207740.jpg
Ośrodek: Szczecin
Data: czwartek 12 październik 2017 (18:15 -20:30)
Nauczyciel : Greg Heffron
Koordynator : Piotr Witkowski
Osoba do kontaktu : Jakub Kwaśnicki
Oplata: PLN30
Wykład poświęcony uważnej komunikacji w oparciu o metodę Susan Chapman zaprezentowaną w książce "Pięć kluczy do uważnego komunikowania się".

Dziś coraz częściej nasz bezpośredni kontakt z innymi zastępują SMS-y, e-maile, przez co ograniczamy nasze możliwości porozumiewania się ze sobą. A przecież dobra komunikacja to podstawa każdej zdrowej relacji, udanego związku – w małżeństwie, rodzinie, wśród przyjaciół i współpracowników. W tych czasach zawansowanej technologii informacyjnej potrzebujemy zwolnić i wrócić do podstaw komunikacji: uważnego słuchania, uważnego mówienia, uważnej relacji oraz spontaniczności, a przede wszystkim - do przesyconej łagodnością uważnej obecności.

Wykład otwarty poprowadzi Greg Heffron.

Gregory Heffron - Starszy Instruktor Uważnej Komunikacji, właściciel i zarządzający Green Zone Institute. Autoryzowany przez Suzan Gillis Chapman Nauczyciel Uważnej Komunikacji, uczy u jej boku od 2009 roku. Jest uczniem Sakyonga i nauczycielem w tradycji Shambhali od 2005 roku. Odbył wtedy staż u boku Craiga Smitha, starszego nauczyciela Świadomości Przestrzeni Mudra, po czym otrzymał autoryzację do nauczania tej unikalnej techniki medytacji umysł-ciało. W 2003 roku otrzymał tytuł magistra Kreatywnego Pisania na Uniwersytecie Iowa. Jest coachem, prowadzi warsztaty i pracuje jako konsultant biznesowy firm i organizacji takich jak Shambhala Mountain Center i Dechen Chöling.

Wykład ma formę otwartą i prowadzony bedzie w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

Uprzejmie prosimy o darowiznę na pokrycie kosztów organizacyjnych – 30 złotych oraz o upowszechnienie tego zaproszenia wśród Państwa bliskich i znajomych

Dziękujemy i zapraszamy serdecznie.